T. 52 387 20 28 F. 52 387 13 39 info@polimer.com.pl

Kontakt

Kontakt

Polimer Sp. z.o.o.

ul. Unii Europejskiej 19,
86-050 Solec Kujawski

T. 52 387 20 28

F. 52 387 13 39

Nip: PL 741-17-42-273

Regon: 510684363

info@polimer.com.pl

Formularz kontaktowy

Zespół:

Zarząd

Marek Adamiuk

Prezes zarządu języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28

Agnieszka Adamiuk

V-ce Prezes Zarządu

T: 52 387 20 28

Recepcja

Marta Lipertowicz-Organiściak

Asystentka Zarządu języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28

m.lipertowicz@polimer.com.pl

Paulina Mendyka

Asystentka Zarządu języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28

p.mendyka@polimer.com.pl
Dział sprzedaży

Maria Skonieczna

Starszy specjalista ds. sprzedaży języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
wew. 28;
Mobile: +48 604 227 986

m.skonieczna@polimer.com.pl

Aleksander Rissmann

Specjalista ds. sprzedaży języki komunikacji:
angielski niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
wew 41;
Mobile: +48 660 530 612

a.rissmann@polimer.com.pl

Anna Boruch

Młodszy specjalista ds. sprzedaży języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28
wew. 29;
Mobile: +48 602 655 872

a.boruch@polimer.com.pl
Dział Produkcji

Seweryn Wilk

Kierownik Działu języki komunikacji:
niemiecki

T: 52 387 20 28
wew. 27;
Mobile: +48 664 473 670

s.wilk@polimer.com.pl
Dział Logistyki i Zaopatrzenia

Łukasz Pawski

Kierownik Działu języki komunikacji:
angielski niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
wew. 38;
Mobile: +48 698 084 958

l.pawski@polimer.com.pl
Dział Zapewnienia jakości

Dariusz Suszka

Kierownik Działu języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28
wew. 36;
Mobile: +48 694 461 450

d.suszka@polimer.com.pl