T. 52 387 20 28 F. 52 387 13 39 info@polimer.com.pl

Kontakt

Kontakt

Polimer Sp. z.o.o.

ul. Unii Europejskiej 19,
86-050 Solec Kujawski

T. 52 387 20 28

F. 52 387 13 39

Nip: PL 741-17-42-273

Regon: 510684363

info@polimer.com.pl

Formularz kontaktowy

 Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi poprzez formularz kontaktowy. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polimer Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim ul. Unii Europejskiej 19

Zespół:

Zarząd

Marek Adamiuk

Prezes zarządu języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28

Agnieszka Adamiuk

V-ce Prezes Zarządu

T: 52 387 20 28

Recepcja

Marta Lipertowicz-Organiściak

Asystentka Zarządu języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28

m.lipertowicz@polimer.com.pl

Kinga Boczkaja

Asystentka Zarządu języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28

k.boczkaja@polimer.com.pl
Dział sprzedaży

Maria Skonieczna

Starszy specjalista ds. sprzedaży języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 604 227 986

m.skonieczna@polimer.com.pl

Anna Staworko-Kelman

Specjalista ds. obsługi klienta języki komunikacji:
niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 660 530 612

a.staworko-kelman@polimer.com.pl
Dział Rozwoju i Projektowania

Ewelina Głowacka

Kierownik dz. Rozwoju i Projektowania języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 698 084 958

e.glowacka@polimer.com.pl
Dział Produkcji

Seweryn Wilk

Kierownik Działu języki komunikacji:
niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 664 473 670

s.wilk@polimer.com.pl
Dział Logistyki i Zaopatrzenia

Łukasz Pawski

Kierownik Działu języki komunikacji:
angielski niemiecki niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 698 084 879

l.pawski@polimer.com.pl
Dział Zapewnienia jakości

Kamil Sztender

p.o. Kierownik Działu Zapewnienia Jakości języki komunikacji:
angielski niemiecki

T: 52 387 20 28
Mobile: +48 694 461 450

k.sztender@polimer.com.pl